Event
13
Male
15 and Over
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Felix Cloutier 3 3 PB 1:10.26 - 0.62 32.32 37.94
Cameron Laturnus 6 5 PB 1:14.84 + 6.96 34.16 40.68
Oliver Orton 12 7 1:17.60 + 7.21 35.89 41.71
Jordan Gage 16 7 1:26.87 + 3.41 39.68 47.19
Tyson Krieger 17 3 PB 1:33.02 - 7.53 43.58 49.44
Event
13
Male
13 - 14
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Jeremy Kroot DSQ 1:29.80 - 4.27 42.28 47.52
Event
13
Male
11 - 12
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Dylan Wiekenkamp 11 2 PB 1:49.85 - 5.03 52.97 56.88
Gabriel Flood 17 3 PB 1:52.90 - 2.51 54.35 58.55
Kyle van den Berg 22 4 PB 2:07.91 - 6.09 59.91 1:08.00
Cameron Catton-Cox 23 3 PB 2:15.84 - 4.16 missing data
Daniel Saunders 25 4 PB 2:21.16 + 1.16 missing data
Toban Fortier DSQ 2:36.94 + 16.94 missing data
Event
13
Male
10 and Under
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Eason Zhou 1 4 PB 1:42.26 - 1.34 47.74 54.52
Cameron Patterson 12 6 PB 2:11.43 - 0.69 1:04.07 1:07.36
Nathan Baldwin DSQ 2:28.78 + 18.78 1:13.75 1:15.03
Event
13
Female
15 and Over
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Aileen Humphreys 1 7 1:18.06 + 2.86 36.43 41.63
Jessica Godfrey 4 1 PB 1:25.83 - 12.18 39.68 46.15
Teya Spearing 8 4 PB 1:28.46 - 0.94 41.01 47.45
Devinn Moore 9 4 PB 1:31.23 - 1.70 42.86 48.37
Sara Bonente 12 7 PB 1:34.04 + 4.27 45.24 48.80
Megan Saunders 15 6 PB 1:39.52 - 0.37 47.40 52.12
Aida Hall 17 8 1:57.79 + 9.71 55.73 1:02.06
Veronica Hall No show
Event
13
Female
13 - 14
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Camryn Stannard 1 6 1:17.66 + 3.59 36.57 41.09
Anna Pendergast 7 2 PB 1:28.09 - 1.19 42.12 45.97
Sophia Ledingham 8 3 1:28.21 + 1.55 41.41 46.80
Angelina Prlic 14 3 PB 1:30.59 - 4.41 43.75 46.84
Brynn Carrier 18 6 PB 1:34.71 - 1.66 44.39 50.32
Kaira Orton 24 7 1:41.23 + 1.68 47.29 53.94
Adriana Wiekenkamp 25 1 PB 1:42.20 - 10.17 missing data
Nicole Saunders 27 3 PB 1:44.00 - 6.22 49.89 54.11
Brigit Legg 28 3 PB 1:44.70 - 3.19 50.28 54.42
Sonam Maki 29 4 PB 1:44.76 - 5.90 49.38 55.38
Kari Fujikawa 33 8 1:50.87 + 0.33 53.28 57.59
Event
13
Female
11 - 12
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Ashley Rhomberg 5 2 PB 1:30.40 - 6.09 42.90 47.50
Simone Widmeyer 7 2 PB 1:31.54 - 12.24 43.00 48.54
Jiaying Wang 19 4 PB 1:37.85 - 3.22 45.26 52.59
Sophia Nikitovic 25 8 1:43.31 + 0.82 48.92 54.39
Baylee Scott 35 2 PB 1:48.94 - 9.14 52.35 56.59
Jaime Sprott 36 3 PB 1:48.98 - 11.75 52.36 56.62
Shelby Barr 39 7 PB 1:50.59 - 1.48 52.48 58.11
Llyra Tucker-Strashok 43 8 PB 1:51.76 + 11.76 53.73 58.03
Mikhayla Hutton 44 6 1:55.32 + 1.40 55.87 59.45
Grace Webber 48 5 PB 2:00.09 - 3.90 58.28 1:01.81
Lauren Baldwin 52 3 PB 2:07.05 - 4.43 1:00.90 1:06.15
Samantha Van Der Mark 54 2 PB 2:10.74 - 9.26 missing data
Jamie He No show
Julianna Mceachen DSQ 1:54.51 - 25.49 missing data
Event
13
Female
10 and Under
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Azure Turner 6 3 PB 1:58.04 - 6.16 56.24 1:01.80
Emilia Marshall 7 1 PB 1:59.37 - 7.29 56.93 1:02.44
Sylvia de Jong 12 3 PB 2:06.68 - 7.68 1:01.16 1:05.52
Olivia Pearse 14 5 2:09.61 + 1.77 1:02.77 1:06.84
Isabella Nikitovic 15 6 PB 2:09.66 - 0.34 1:03.20 1:06.46
Kaylie Webber 18 1 PB 2:12.22 - 10.26 1:04.08 1:08.14